Tudor Akü

Tudor Akü, otomotiv sektöründe kullanılan akülerin üretimini gerçekleştiren bir firmadır. Türkiye’de faaliyet gösteren Tudor Akü, yüksek kaliteli ürünleri ve geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Tudor Akü, araçların ihtiyaç duyduğu gücü sağlamak için tasarlanmıştır ve uzun ömürlüdür. Ayrıca, çevre dostu bir yaklaşımla üretilen Tudor Aküler, düşük bakım gereksinimleriyle de dikkat çekmektedir.

Tudor Akü Ürün Yelpazesi

Tudor Akü, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Tudor Akü’nün ürünleri arasında AGM ve EFB aküler de bulunmaktadır. Tudor Akü’nün ürün yelpazesi arasında 60 Amper AGM Tudor Akü 12V StartStop, Tudor TK151 12V 15Ah Start-Stop AGM Akü (Exide Üretimi), Tudor TA640 – 12V 64Ah 640CCA Kapalı Bakımsız Sulu gibi farklı kapasitelerde ve özelliklerde aküler yer almaktadır. Ayrıca, Tudor Akü, Avrupa pazarındaki önde gelen markalarla da çalışmaktadır.

Dünya değişiyor. Bu yüzden yeni bir dünyaya enerji veriyoruz.

Exide ile geleceğe daha hızlı ilerlemek için yeni enerjileri serbest bırakma zamanı. Yeni dizilişimiz “Yeni bir dünyaya enerji vermek” bu özlemi iletmek için tasarlandı. Hayata değişiklik getirmek, ortaklarımızla birlikte zorluklarla yüzleşmek ve bugün ve yarın için çözümler geliştirmek istiyoruz.
Tudor Akü olarak Exide’ın yolunda Geleceği yaratıyoruz.

İnovasyon, teknoloji liderliğinin motorudur.
Bu yüzden sürekli gelişiyor, kalıyoruz.
özeleştiri ve müşterilerimize ilham vermeye devam
Sürdürülebilirlik, sorumluluğumuzun önemli bir parçasıdır. Bu yüzden yenilenebilir enerjilere güveniyoruz.
ve akıllı geri dönüşüm kavramları kullanıyoruz.
Güvenilirlik işimizi tanımlar. Bu bizim için geçerli ürünlerimizin yanı sıra yenilikçi geliştirmemiz, hizmetler ve ortaklıklar. Bizim sorumluluğumuz ürünlerimizle bitmez, tam orada başlar.
Yüksek Performans, bizim için belirlediğimiz standarttır.
Tüm çözümlerimiz sınıfının en iyisidir. Bu, müşterilerimizin optimum düzeyde olduğu anlamına gelir. Herhangi bir görev için donanımlıyız.