DİJİTAL EKRANLI AKILLI OUTDO JEL AKÜ

Yüksek Teknolojili / Sızdırmaz / Derin Döngülü

Outdo Jel Akü elektronik aküler için dijital bir ekrana sahiptir ve yeni VRLA (Valve Regulated Lead Acid) akü konseptine göre yapılmıştır. Outdo Jel Akünün şarj durumunu gerçek zamanlı olarak kontrol edebilirsiniz. Outdo Jel Akünün kaç gün çalıştığı bilgisi de kayıtlıdır. Outdo Jel Akünün düşük şarj ve kapasiteye inmesi durumunda kullanıcıdan akünün zamanında doldurulmasını isteyen otomatik alarm verilir. Akü kapağının altında entegre Bekleme Modu dolum paketleri vardır. Akü hizmet ömrünün sonuna yaklaşınca dolum paketini kullanarak aküyü kolayca doldurabilir ve akünün hizmet ömrünü uzatabilirsiniz.

OUTDO JEL AKÜ UYGULAMA ALANLARI

Outdo Jel Akü genellikle güneş enerjisinde, rüzgar enerjisinde ve fotovoltaik sistemlerde kullanılmaktadır.

OUTDO JEL AKÜNÜN ÖZELLİKLERİ

 • Outdo Jel Akünün şarjının anlık durumunu gerçek zamanlı olarak izleyen ve düşük şarj veya kapasite durumlarında alarm veren elektronik LCD bir panel Outdo Jel Akü’ye entegre edilmiştir.
 • Outdo Jel Akü’nün kapağı tokalı tipde ve açması çok kolaydır.
 • Outdo Jel Akü kapağının altında 6 adet olmak üzere Bekleme Modu dolum şişeleri mecuttur. Akünün kullanım ömrü sonuna yaklaşıldığında, dolum şişeleri ile kolayca aküyü doldurabilir ve kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.
 • Outdo Jel Akü’nün plakaları, akünün ömrünü uzatan çok özel bir malzemeden üretilmiştir.
 • Outdo Jel Akü’nün artı plakaları, korozyon direncini arttırır, düşük Ca ve yüksek kalay içerikli yüksek saflıkta alaşımlardan üretilmiştir.
 • Bütün Outdo Jel Aküler, yüksek kaliteli ve sorunsuz bir çalışma sağlayabilmeleri için teslimattan önce kontrol edilmektedir.
 • Outdo Jel Akü tam kapalı, bakım gerektirmez ve kendi kendine deşarj oranları çok düşüktür. Sızdırmazlık tekniği ise sağlam ve emniyetlidir.
 • Jel elektrolit doldurulursa düşük yada yüksek sıcaklıkta çok daha performanslı ve -30 ile +65 derece hava şartlarında sorunsuz şekilde çalışır.
 • Değişken şarj tasarım ömrü 8 yıldan fazladır.

OUTDO JEL AKÜ LCD EKRAN ŞEMASI

OUTDO JEL AKÜ LCD EKRAN ÖZELLİKLERİ

Akünün “devrede” ve “devre dışı” olmak üzere iki durumu vardır.
a) Akü fabrikadan teslim edildiği haliyle devre dışıdır. “E,F” şeklinde yanıp sönme devre dışı durumunu ifade eder, kaydedilen gün sayısı görüntülenmez ve sesli uyarı verilmez.
b) Aküyü çalıştırmak için BAS düğmesine 10 saniyeden uzun süre basılı tutulmalıdır. Akü başarılı bir şekilde aktif hale getirilince “E,F” ifadesinin her saniye yanıp sönmesi durur, kaydedilen gün sayısı 1 olarak gösterilir ve 1999 güne ulaşılana kadar birer günlük kademelerle artmaya başlar. Kaydedilen günler geri alınamaz ve güç kesildiğinde gün verisi silinmez.

OUTDO JEL AKÜ MONTAJI VE BAKIMI

Outdo Jel Akü hizmet ömrünün sonuna yaklaşınca, özellikle yüksek sıcaklıklarda ciddi bir sorun olan su kaybı yaşanır. Kullanıcı aşağıdaki adımları izleyerek Outdo Jel Aküyü doldurabilir. 6 adet entegre dolum paketi ve 1 dolum tüpü vardır.

1- İnce bir metal levhayla kapakların yanındaki kapak tırnaklarının altından bastırıp yukarı iterek kapağı çıkarın.

2- 6 dolum paketini ve 6 valf kapağını çıkarın.

3- Önce dolum tüpünü dolum paketine, ardından da tüpün diğer ucunu emniyet alfi deliklerinden birine bağlayın.

4- Dolum paketindeki su çözeltisini hafifçe sıkarak tamamını aküye doldurun. Dolum işlemi bitince emniyet valfi kapağını kapatın.

5- Kalan 5 dolum paketini yukarıda açıklanan yöntemle doldurma

6- Outdo Jel Akü doldurulduktan sonra, kapağın iyice kapatıldığını kontrol edin.

OUTDO JEL AKÜ KULLANIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

 1. Kullanıldıktan sonra dolum paketinin ve tüpünün aküyü yeniden takviye etmesi gerekmez.
 2. Bakımlarda kullanılan dolum paketi saf sudur ve zararlı ya da korozif madde içermez. Kapağı dibinden bastırıp çıkarırken aniden fırlamamasına dikkat edin. Su doldurulduktan sonra kapakları tekrar takın.
 3. Outdo Jel Aküyü gereğinden fazla şarj etmeyin, sadece deşarj olduktan sonra uygun zamanda şarj edin.
 4. Outdo Jel Akü uzun süre kullanılmayacaksa eksi ucunu sökün veya bağlantısını ayırın.
 5. Outdo Jel Akünün gücünü, bağlantı ucuna kısa devre yaptırarak kontrol ETMEYİN!
 6. Bağlantının sağlam olması için, bağlantı ucu yüzeyinin veya bağlantısının temiz olduğunu düzenli olarak kontrol edin.
 7. Outdo Jel Aküyü, 5 ila 250 derece sıcaklıkta, kuru, iyi havalandırılmış ve doğrudan güneş ışığı almayan bir yerde muhafaza edin. Outdo Jel Aküyü ısı kaynaklarından en az 2 metre uzakta tutarak düzenli olarak kontrol edin ve bakımlarını yapın.
  Raf ve Bakım
  3 ay içinde 3-6 ay boyunca 6 aydan uzun süre
  Doğrudan monte edin Sınırlı şarj gerilimi: <14,4v
  Sınırlı şarj akımı: <=0,2C
  Şarj süresi (saat):2-3 saat
  Sınırlı şarj gerilimi: <=14,4v
  Sınırlı şarj akımı:<=0,2C
  Şarj süresi (saat): 4-6 saat
 8. LCD ekran bakımı için;
 • Ekranı sert malzemelerin çarpmasına karşı koruyun.
 • Ekranı temiz ve kuru tutun.
 • Ekranda gösterilen durumu düzenli olarak kontrol edin.
 • Sesli uyarı verilip verilmediğine dikkat edin.
 • Alarm verilince Outdo Jel Aküyü gecikmeden doldurun.

OUTDO JEL AKÜ İLE İLGİLİ UYARILAR

 1. Outdo Jel Akünün içindeki elektrolit metali, pamuk ürünleri ve taşı aşındırır.
 2. Elektrolit sızıntısını önlemek için, aküyü ters çevirmeyin.
 3. Outdo Jel Akünün çalışması ve deşarjı sırasında hidrojen üretilecek, bu da ateş bulunan ortamlarda patlamaya yol açacaktır.
  Aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz;
  a) Outdo Jel Aküyü iyi havalandırılan ortamlarda bulundurun ve kullanın.
  b) Outdo Jel Akünün bulunduğu ortamlarda kıvılcım veya alev çıkmasını önleyin.
 4. Outdo Jel Aküyü 45 derecenin üzerindeki sıcaklıklarda kullanacağınız zaman, akü hizmet ömrünü uzatmak için şarj akımını veya gerilimini düşürün.
 5. Outdo Jel Aküyü kablosuyla birlikte taşıyacağınız zaman kabloyu çekmeyin, aksi takdirde kablo veya bağlantı ucu hasar görecektir.
 6. Outdo Jel Akünün montajı sırasında bağlantı ucuna çekiçle VURMAYIN!
 7. Taşıma sırasında Outdo Jel Aküyü bir yerlere çarpmamaya dikkat ediniz.

Outdo Jel Akü

2019 yılının en gözde aküsü olan outdo jel akü bu sayede geniş bir kullanıcı potansiyeline sahip olmuştur. Yılların deneyimlerine sahip olan ve profesyonel anlamda hizmet sunan outdo jel aküler bireyler tarafından tercih edildiği gibi firmalar tarafından da tercih edilmektedir. En iyi fiyata sahip olan outdo jel aküler garantili olarak satılmaktadır. Bunun haricinde profesyonel outdo jel aküler diğer akü modelinden farklı bir işleyişe sahiptir. Dijital göstergeye sahip olan outdo jel aküler bu sayede otomatik olarak görev yapmaktadır. Kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlayan outdo jel aküler kaliteli jeli akü satış firmasından daha cazip fiyat tarifesinden satılmaktadır. Firma online müşteri destek servisi üzerinden de outdo jel aküler hakkında detaylı bilgiler sunmaktadır.

Outdo Akü Fiyatları

En çok merak edilen outdo akü fiyatları internet dünyasındaki firmalarda farklılık göstermektedir. Bazı firmalarda outdo akülerin fiyatı yüksek olduğu gibi bazı firmalarda akü fiyatı ekonomik bütçenize hitap eder tarzda sunulmaktadır. Bu sebeple outdo aküler satın almadan önce ürünün orijinal garanti belgesi ile uygun fiyat sunan firmayı tercih etmelisiniz. Türkiye piyasasında da yoğun olarak önerilen outdo akülerin fiyatları diğer akülerin fiyatlarına oranla biraz daha düşük olabilmektedir. Yüksek teknolojiye sahip olan outdo aküler bu sayede tüketicilere maliyet bakımından da avantaj sunmaktadır. Profesyonel outdo akü satışı yapan firma sitesinden outdo akü hakkında merak edilen konular hakkında bilgi alınabildiği gibi ürün günün her saatinde sipariş verilebilmektedir.

Outdo Jel Akü Yorumları

Binlerce internet kullanıcıları tarafından pozitif yönde yorumlanan outdo jel akü yorumları bu sayede yeni outdo jel akü kullanıcılarına ilham kaynağı olmaktadır. Lüks akü modeli olarak da tanımlanan outdo akülerin kullanan tüketiciler üründen yüzde yüz oranda memnun kaldığını ve ürün kalitesinden dolayı üretici firmaya şükranlarını sunduğunu dile getirmektedirler. Kullanıcılar outdo akülerin daha uygun fiyat tarifesine sahip olduğunu ve ürünün pratik bir uygulanışa sahip olduğunu vurgulamaktadırlar. Kullanıcılar outdo jel akü sayesinde şarj dolup dolmadığını zahmetsiz bir şekilde kontrol edebildiğini belirtmektedirler. Pek çok kullanıcılar ise outdo jel akünün oldukça uzun ömürlü olduğunu ve kullanıldığı dönemler boyunca herhangi bir sorun yaşatmadığını belirtmektedirler.

Outdo Jel Akü Şikâyet

İnternet dünyasında yer alan şikâyet forumlarına bakıldığında birçok akü türleri hakkında şikayet mesajları yazıldığı görülebilmektedir. Fakat outdo jel akü şikâyet mesajlarının pek görülmediği kolayca fark edilebilmektedir. Üretici firma tarafından da yapılan açıklamalarda outdo jel akülerin son derece kaliteli ve garantili olduğu görülmektedir. Dünya çapında kullanılan özel bir akü çeşidi olan outdo jel aküler yüksek teknolojiye sahip olması, garanti kapsamında satılması, cazip fiyat tarifesine sahip olması sayesinde tüketicilere avantajlar sunmaktadır. Bunun yanı sıra outdo jel aküler kullanan firmalar ve bireyler ürün hakkında pozitif yönde yorumlar yaptığı kolayca görülebilmektedir. Dolaysıyla internet dünyasından outdo jel akü hakkında detaylı bir şekilde araştırmalar yapıldığında ürünün maksimum bir kaliteye sahip olduğu görülebilmektedir.

200 Amper Outdo Jel Akü

İnternet dünyasındaki şikâyet siteleri incelendiğinde 200 amper outdo jel akü hakkında olumsuz mesajların bulunmadığı fark edilebilmektedir. En iyi outdo jel akü familyasında yer alan 200 amper outdo jel aküler diğer akülerde olduğu gibi maksimum özelliklere sahiptir. Firmaların favori aküsü olan bu profesyonel akü modeli kolay kullanımlı olması sayesinde tüketicilere zaman bakımından avantajlar sunmaktadır. En iyi fiyata satılan 200 amper outdo jel aküler sadece ülkemizde değil pek çok Avrupa ülkesinde de tercih edilmektedir. Lider firmalar tarafından da önerilen 200 amper outdo jel aküler dinamik ve göze hitap edici görünümü sayesinde kullanıcıların takdiri elde etmektedir.

Outdo 200 Ah Jel Akü

En iyi outdo jel akü serilerinden olan outdo 200 ah jel akü bu sayede binlerce kullanıcıya sahiptir. İnternet dünyasından daha cazip fiyat tarifesine sahip olan outdo 200 ah jel aküler gerek şık görünümü ile ve gerekse de düşük fiyat tarifesi ile firmaları ve bireyleri kendine hayran bırakmaktadır. Yüksek bir işleyişe sahip olan outdo 200 ah jel aküler diğer outdo jel akülerde olduğu gibi son derece pratik bir kullanıma sahiptir. Bu sayede tüketicilerin hem zaman kazanmasını ve hem de düşük bir harcama üzerinden garantili outdo aküye sahip olmasını sağlamaktadır. Lider akü sitesinde satılan outdo 200 ah jel aküler ödemeleri ise nakit ve kredi kartından yapılabilmektedir.

100 Ah Outdo Jel Akü

Profesyonel bir outdo jel aküye sahip olmak istediğinizde 100 ah outdo jel akü ile tanışabilmektesiniz. Hizmete sunulduğu dönemlerden itibaren hızla talep alan bu kaliteli ve garantili outdo jel aküyü güvenle uzun yıllar boyu kullanabilmektesiniz. Garanti belgesi ile satılan ve geçmiş yıllara göre bugün daha düşük fiyata sahip olan outdo jel aküleri pek çok farklı alanlarda kullanabilmektesiniz. İnternet dünyasından kesintisiz bir şekilde sipariş edilen 100 ah outdo jel akülerin kullanımı konusunda üretici firma yetkilerinden de destek talep edilebilmektedir. Alanında en iyi akülerden olan 100 ah outdo jel aküler uzun ömürlü olduğundan kullanıcıların yeniden harcama yapması gerekmemektedir.

150 Ah Outdo Jel Akü

Tıpkı 100 ah outdo jel akü serisinde olduğu gibi pek çok niteliklere sahip olan ve bu sebeple tüketicilerin yüzünü güldüren 150 ah outdo jel akü Türkiye genelinde en çok tercih edilen outdu jel akü çeşitleri arasında yer almaktadır. Son teknolojik özelliklere sahip olan 150 ah outdo jel aküler bu sayede zahmetsiz bir şekilde kullanılmaktadır. Şarj edilme süresi dolması ve hizmet süreci tamamlanması durumunda otomatik olarak sinyal sunan 150 ah outdo jel aküler bu sayede tüketicilerin yorulmadan ve sıkıntı çekmeden ürünü yeniden şarj etmesini sağlamaktadır. Garanti kapsamlı özel bir akü türü olan 150 ah outdo jel aküler bu sayede gönül rahatlığı içerisinde kullanılmaktadır.

Outdo Akü Yorumları

Dünyanın en iyi akülerinden biri olan outdo akü yorumları incelendiğinde ürün hakkında pozitif yorumlar yapıldığı görülebilmektedir. Kusursuz bir görev işleyişine sahip olan outdo aküleri kullanan yüz binlerce bireyler ürün kalitesinden emin olmak açısından aküyü uzun süreli olarak kullandığını ve deneme süreci sonunda ürünün son derece kaliteli olduğu kanaatine vardığını belirtmektedirler. En iyi yorumlar alan outdo aküleri kullanan pek çok firmalar ise ürünün sorunsuz bir işleyiş sunduğunu ve geniş bir kullanım alanına sahip olduğunu belirtmektedirler. Firmaların da gözdesi olan outdo aküler internet dünyasından yoğun olarak satıldığından yorum siteleri üzerinden yorum konusu olabilmektedir. Beklentilere hitap ettiği görülen outdo aküler bu sayede güvenle satın alınabilmektedir.

Huawei Jel Akü

Elektronik akü türleri için dijital ekrana sahip olan huawei jel akü geçmiş yıllardan farklı olarak bugün daha düşük fiyat tarifesinden satılmaktadır. Garantili bir akü olması sayesinde yoğun talep gören huawei jel aküler bu sayede geniş bir kullanım sahasına da sahiptir. Profesyonel outdo jel akü listesinde yer alan Huawei jel aküler kullanımı kolay, zahmet gerektirmeyen ve kolayca şarj edilebilen akülerdir. Pek çok yerli ve yabancı firmalar tarafından da tavsiye edilen Huawei jel akülerde şarj durumu gerçek zamanlı olarak kontrol edilebilmektedir. Bu sayede Huawei jel akülerin şarjının dolup dolmadığı düzenli olarak kolayca dijital ekran göstergesi üzerinden takip edilebilmektedir. Huawei jel akü siparişi için Huawei jel akü resmi satış sitesi ziyaret edilmesi gerekmektedir.

Devamını Göster